Welcome, Vizitator
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
X-side extrem server forum » Probleme server dedicat CS 1.6 si call of duty 4 » Discutii generale » X-side admin ((lipsa de respect, anonim, probleme pe server))
X-side admin
emptyDate: Saturday, 2009-05-23, 2:40 AM | Message # 1
Soldat
Group: Users
Messages: 9
Reputation: 0
Status: Offline
Salut lume, sunt empty+ sau <<DVL>>empty+ multi vad ca nu ma stiu,dar "cine stie cunoaste" ,iar multi se intreaba cine sunt , de cand am admin, in fine tot felul de intrebari ... intrebari puse de admini noi, aparuti peste noapte,

Tot aici as vrea sa raspund unor intrebari care mi-au fost puse frecvent:
-cine sunt ? :
-empty+ dry : As vrea sa stiti ca sunt cel mai vechi si actual admin de pe server de dupa Laur binenteles creatorul serverului, care ne-a pus la dispozitie acest loc de , sa zic asa relaxare, destindere.
-multi m-au intrebat de cand am admin ?
-empty+ : wink esti prea nou sa-mi pui intrebarea asta , mai bine cauta in arhiva deal
Aceste intrebari au aparut doar dupa 2-3 luni in care prezenta mea pe server a scazut din mai multe motive.
wink Cand spun 2-3 luni unora li se pare mult , prezenta mea pe server este aproape de la crearea acestuia ,
PS: va poate informa lary de cand sunt prezent pe server.

Prin acest topic as vrea sa aduc la cunostinta "actualilor" admini , de ce am pus "actuali" ? fiindca , ca voi au fost multi, care au activat pe server si la un moment dat au inceput sa creada ca detin controlul total al serverului si au inceput sa-si impuna "propria lege" - aici as enunta o problema grava care sa petrecut pe server "Ban la toti playeri activi in acel moment pe server" (nu dau nume se stie) probabil acesta punctul maxim de dezlantuire , sau eliberare a furiei unui admin care a vrut sa-si etaleze puterea detinuta pe server.

Intradevar sau schimbat multe pe "server" hmm dry mai nimic , cu exceptia CERTURILOR care au loc zi de zi intre admini. surprised
Frate Laur sunt prea multi , multi aparuti doar prin simple cereri , FARA SA CONTRIBUIE LA PROMOVAREA SEVERULUI in nici un fel, frate. no (am niste propuneri/idei)

Respect empty+ shades up

Message edited by empty - Saturday, 2009-05-23, 2:28 PM
 
xsidextremDate: Wednesday, 2009-06-10, 3:16 AM | Message # 2
Group: Removed





Te ascult empty.
 
X-side extrem server forum » Probleme server dedicat CS 1.6 si call of duty 4 » Discutii generale » X-side admin ((lipsa de respect, anonim, probleme pe server))
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: